KRS 0000095021 Numer konta 26 1240 5211 1111 0000 4920 6092

Get Adobe Flash player

Projekt Psychoedukacja rodziców i wspólne działania dorosłych i dzieci drogą do poprawy jakości życia rodziny

Ostatni weekend listopadowy zostawił po sobie zapach pierniczków, który roznosił się po całej siedzibie naszego Stowarzyszenia.  Uczestnicy warsztatów i grupy wsparcia wraz z dziećmi oraz wolontariuszki z niezwykłym zangażowaniem i radością wyczarowywali  świąteczne kształty choinek, gwiazdeczek, bałwanków i wielu innych...
  Każdy z uczestników Rodzinnego Pieczenia Pierniczków zabrał swoje dzieło kulinarne  do domu, aby  udekorować świąteczny stół czy chionkę albo ... schrupać na deser:) 
 

 

W sobotnie popołudnie każda z grup projektowych spotkała się na Wieczorze Czytania Bajek. Spotkania miały miejsce w siedzibie naszego Stowarzyszenia. W atmosferze sprzyjającej bajkowym opowieściom (przycimnione światło, miękkie siedziska), do rodzinnego czytania  zachęcały znane z telewizji aktorka Białostoceigo Teatru Lalek Alicja Bach oraz dziennikarka "Obiektywu" TVP Białystok- Marta Kapturek- Bozik. Na zakończenie spotkania każde dziecko  otrzymało książkę. 
20. września w ramach Projektu uczestnicy wraz z dziećmi wzięli udział w ognisku integracyjnym w Karczmisku (niedaleko Czarnej Białostockiej), w gospodarstwie agroturystycznym "Ruczaj". Na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: podchody, lepienie z gliny, wyrabianie lnu i cuda z  papieru czerpanego, jazda konna, przejażdżka bryczką, strzelanie z łuku. Atrakcje uświetniły pyszne i  zdrowe:) przekąski z grilla i nie tylko! 
Na pytanie jak było? Wszyscy odpowiadali BYŁO SUPER! 

 

 Projekt został dofinansowany z budżetu Wojewody Podlaskego w kwocie 15.320 zł. w formie wspierania realizacji zadania publicznego w obszarze pomocy społecznej w 2014 r. (NR  UMOWY 1/46/2014) 

Sklep

Sklep czynny 

pon- pt.: 11.00-17.00 

sob: 10.00-15.00 

niedziela: nieczynne

UWAGA!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIU 7.12.2018 (piątek) SKLEP JEST NIECZYNNY Z POWODU DOSTAWY.